B32021A3252K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32021A3252K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2500PF 10% RADIAL
Fitxak: B32021A3252K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32021A3252K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32021A3252K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 2500PF 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 559926 pcs Datuen fitxa B32021A3252K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa - Series B32021
balorazio Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32021A3252K
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2500pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2500pF