B25620B0557K881
EPCOSEPCOS
B25620B0557K881 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B25620B0557K881
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 550UF 10% 880VDC SCREW
Fitxak: B25620B0557K881.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
64 pcs
  • Mezua
B25620B0557K881ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B25620B0557K881 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 550UF 10% 880VDC SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1344 pcs Datuen fitxa B25620B0557K881.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 880V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera Threaded, Female
Tamaina / dimentsioa 3.346" Dia (85.00mm) Series B2562
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak B25620B 557K881
B25620B557K881
B25620B557K881-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.260" (32.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 5.236" (133.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 550µF Film Capacitor 880V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 550µF