52-573.F22A
EAOEAO
52-573.F22A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 52-573.F22A
Fabrikatzaileak / Marka: EAO
Produktuaren Deskribapena SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
52-573.F22Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 52-573.F22A fabrikatzailea EAO
deskribapena SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1798 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Mota Standard
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Aldatu funtzioa Mom-Off-On
Series 51 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 16.20mm Dia
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Illuminated Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa - Deskribapen zehatza Selector Switch 3 Position 4PST-2NO/2NC 5A (AC) 250V Panel Mount
Flange atzean sakonera 42.00mm Uneko balorazioa 5A (AC)
Zirkuitua 4PST-2NO/2NC Homologazioak CE, CSA, ENEC, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
52-677
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SET WR COMB MET 9PC SATINN
Stockean: 408 pcs
Deskarga:
RFQ
52-573.022A
52-573.022A
fabrikatzaileak: EAO
deskribapena: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Stockean: 6719 pcs
Deskarga: 52-573.022A.pdf
RFQ
deskribapena: 14PC TOOL ROLL ARM BRANDED
Stockean: 3696 pcs
Deskarga:
fabrikatzaileak: Aries Electronics, Inc.
deskribapena: CONN SCKT INSERT PLATE FOR PLCC
Deskarga: 52-537-20.pdf
52-807
deskribapena: WR RAT COMB 12PT 7MM
deskribapena: WR RAT COMB 12PT 6MM
52-574.F22A
52-574.F22A
fabrikatzaileak: EAO
deskribapena: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MOM
deskribapena: CONN SOCKET PLCC ZIF 52POS GOLD