AXM-18BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXM-18BLK
Fabrikatzaileak / Marka: E-Z-Hook
Produktuaren Deskribapena LEAD XM HOOK-PIN PLUG BLK 18"
Fitxak: AXM-18BLK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AXM-18BLKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXM-18BLK fabrikatzailea E-Z-Hook
deskribapena LEAD XM HOOK-PIN PLUG BLK 18" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20317 pcs Datuen fitxa AXM-18BLK.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioaren balioa -
Tenperatura barrutia - Series E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 18.0" (457.20mm) Micro Hook To Tip Plug Test Lead 1 Lead, Black
Edukiak 1 Lead, Black konfigurazioa Grabber, Hook to Pin Tip
Kablearen luzera 18.0" (457.20mm) 2. Konexatzailea Tip Plug