AX1W-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AX1W-12RED
Fabrikatzaileak / Marka: E-Z-Hook
Produktuaren Deskribapena LEAD MINI HOOK-PIN PLUG RED 12"
Fitxak: AX1W-12RED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
AX1W-12REDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AX1W-12RED fabrikatzailea E-Z-Hook
deskribapena LEAD MINI HOOK-PIN PLUG RED 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17888 pcs Datuen fitxa AX1W-12RED.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioaren balioa -
Tenperatura barrutia - Series E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 12.0" (304.80mm) Mini Hook To Tip Plug Test Lead 1 Lead, Red
Edukiak 1 Lead, Red konfigurazioa Grabber, Hook to Pin Tip
Kablearen luzera 12.0" (304.80mm) 2. Konexatzailea Tip Plug