9902-48RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9902-48RED
Fabrikatzaileak / Marka: E-Z-Hook
Produktuaren Deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Fitxak: 9902-48RED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
9902-48REDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9902-48RED fabrikatzailea E-Z-Hook
deskribapena TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5221 pcs Datuen fitxa 9902-48RED.pdf
Wire Gauge 18 AWG Tentsioaren balioa -
Mota Patch Cord Apilatzeko metodoa Front Stacking (Both Connectors)
Series 9902 balorazio -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed To Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed Patch Cord
Uneko balorazioa - Edukiak 1 Lead, Red
konfigurazioa Banana to Banana Kablearen luzera 48.0" (1219.20mm)