TL6700NF260QG
E-SwitchE-Switch
TL6700NF260QG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL6700NF260QG
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: 1.TL6700NF260QG.pdf2.TL6700NF260QG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5600 pcs
  • Mezua
TL6700NF260QGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL6700NF260QG fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230847 pcs Datuen fitxa 1.TL6700NF260QG.pdf2.TL6700NF260QG.pdf
Amaiera estiloa Gull Wing Bidaia aldatu 0.35mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series TL6700
Packaging Tape & Reel (TR) eskema 6.90mm x 6.20mm
Beste izenak EG4386TR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Indar operatiboa 260gf Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Process Sealed
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Flush
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala Silicon Rubber
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 2.60mm