TL6110BF500QP
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL6110BF500QP
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Fitxak: 1.TL6110BF500QP.pdf2.TL6110BF500QP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5096 pcs
  • Mezua
TL6110BF500QPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL6110BF500QP fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155900 pcs Datuen fitxa 1.TL6110BF500QP.pdf2.TL6110BF500QP.pdf
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 0.50mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series TL6110
Packaging Tube eskema 8.00mm x 8.00mm
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Indar operatiboa 500gf
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 200,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 50VDC Zirkuitua SPST-NO
Ekintza mota Standard Ekuatorearen orientazioa Side Actuated
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera, angelu zuzena 4.00mm