TL1220R2BBBRRESET
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL1220R2BBBRRESET
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: 1.TL1220R2BBBRRESET.pdf2.TL1220R2BBBRRESET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TL1220R2BBBRRESETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL1220R2BBBRRESET fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36219 pcs Datuen fitxa 1.TL1220R2BBBRRESET.pdf2.TL1220R2BBBRRESET.pdf
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 0.20mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series TL1220
Packaging Tray eskema 7.60mm x 6.00mm
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Indar operatiboa 180gf
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 500,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) 2.3 VDC
Iluntze mota, kolorea LED, Red Argiztapen Illuminated
Ezaugarriak RESET Graphic Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC Zirkuitua SPST-NO
Ekintza mota Round Button Ekuatorearen orientazioa Top Actuated
Ekintza materiala - Aktiboaren luzera, angelu zuzena -
PCBren bertikaleko altuera, bertikala 9.90mm