TL1100FF160Q
E-SwitchE-Switch
TL1100FF160Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TL1100FF160Q
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Fitxak: TL1100FF160Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
TL1100FF160Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TL1100FF160Q fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193655 pcs Datuen fitxa TL1100FF160Q.pdf
Amaiera estiloa PC Pin Bidaia aldatu 0.30mm
Aldatu funtzioa Off-Mom Series TL1100
Packaging Bulk eskema 12.00mm x 12.00mm
Beste izenak D301101
EG1024
TL 1100 F F160 Q
TL1104
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Indar operatiboa 160gf Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Tactile Feedback
Deskribapen zehatza Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.05A @ 12VDC
Zirkuitua SPST-NO Ekintza mota Standard
Ekuatorearen orientazioa Top Actuated Ekintza materiala Polyester
Aktiboaren luzera, angelu zuzena - PCBren bertikaleko altuera, bertikala 12.00mm