SS-23E01-T17
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS-23E01-T17
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 500MA 50V
Fitxak: SS-23E01-T17.pdf
  • Mezua
SS-23E01-T17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS-23E01-T17 fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH SLIDE DP3T 500MA 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6158 pcs Datuen fitxa SS-23E01-T17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Amaiera estiloa PC Pin
Bidaia aldatu 2.50mm Aldatu funtzioa On-On-On
Series SS, LAMB Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa - Indar operatiboa 450gf
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles
Deskribapen zehatza Slide Switch DP3T Through Hole Uneko balorazioa 500mA (DC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Silver Zirkuitua DP3T
Ekintza mota Baton Ekintza materiala Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
Aktiboaren luzera 17.00mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SS-30100-019
SS-30100-019
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN MOD PLUG 10P10C UNSHIELDED
Stockean: 149482 pcs
Deskarga: SS-30100-019.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Wakefield-Vette
deskribapena: ALVES ZERO BACKLASH U-JOINT
Stockean: 3665 pcs
Deskarga: SS-2500.pdf
RFQ
SS-22F20-G12
SS-22F20-G12
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE DPDT 0.3A 30V