RP8100B2M1CEBLKYELNIL
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP8100B2M1CEBLKYELNIL
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Fitxak: 1.RP8100B2M1CEBLKYELNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKYELNIL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
RP8100B2M1CEBLKYELNILren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP8100B2M1CEBLKYELNIL fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20289 pcs Datuen fitxa 1.RP8100B2M1CEBLKYELNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKYELNIL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa Off-Mom Series RP8100
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 13.60mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 500,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Uneko balorazioa 125mA (AC), 100mA (DC)