RP8100B1M1CEBLKREDNIL
E-SwitchE-Switch
RP8100B1M1CEBLKREDNIL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP8100B1M1CEBLKREDNIL
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Fitxak: 1.RP8100B1M1CEBLKREDNIL.pdf2.RP8100B1M1CEBLKREDNIL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RP8100B1M1CEBLKREDNILren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP8100B1M1CEBLKREDNIL fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24715 pcs Datuen fitxa 1.RP8100B1M1CEBLKREDNIL.pdf2.RP8100B1M1CEBLKREDNIL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa Off-Mom Series RP8100
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 13.60mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak EG4959 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 125mA (AC), 100mA (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Red