RB141C1100-224
E-SwitchE-Switch
RB141C1100-224 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB141C1100-224
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Fitxak: 1.RB141C1100-224.pdf2.RB141C1100-224.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RB141C1100-224ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB141C1100-224 fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROCKER SPST 15A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89114 pcs Datuen fitxa 1.RB141C1100-224.pdf2.RB141C1100-224.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Aldatu funtzioa On-Off Series RB1, LAMB
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 30.00mm x 11.00mm Packaging Bulk
Beste izenak EG5635
RB141C1100-224-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 65°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) 12 VDC
Iluntze mota, kolorea Incandescent, Amber Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPST 15A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 15A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Black