PV4F2B011-324
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV4F2B011-324
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
Fitxak: 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
PV4F2B011-324ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV4F2B011-324 fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4290 pcs Datuen fitxa 1.PV4F2B011-324.pdf2.PV4F2B011-324.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 48V Mota Vandal Resistant, Illuminated
Amaiera estiloa Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Aldatu funtzioa On-Mom
Series PV4, LAMB Panela ebakitzeko neurriak Circular - 19.00mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C
Muntaketa mota Panel Mount, Front Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 1,000,000 Cycles Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Iluntze tentsioa (nominala) 12 VDC
Iluntze mota, kolorea LED, Orange Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 2A (DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black