P16EER11CGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P16EER11CGRN
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Fitxak: 1.P16EER11CGRN.pdf2.P16EER11CGRN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
P16EER11CGRNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P16EER11CGRN fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8082 pcs Datuen fitxa 1.P16EER11CGRN.pdf2.P16EER11CGRN.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-On Series P16
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Iluntze tentsioa (nominala) 28 VAC/DC Iluntze mota, kolorea Incandescent, Green
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)