MS085R105F040V2A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS085R105F040V2A
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.MS085R105F040V2A.pdf2.MS085R105F040V2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
MS085R105F040V2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS085R105F040V2A fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55805 pcs Datuen fitxa 1.MS085R105F040V2A.pdf2.MS085R105F040V2A.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Mom
Series MS Askatasunaren indarra 20gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Kargu operatiboa 0.587" (14.9mm) Indar operatiboa 40gf