LAKEEU11JREDBLU
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAKEEU11JREDBLU
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Fitxak: 1.LAKEEU11JREDBLU.pdf2.LAKEEU11JREDBLU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
LAKEEU11JREDBLUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAKEEU11JREDBLU fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3895 pcs Datuen fitxa 1.LAKEEU11JREDBLU.pdf2.LAKEEU11JREDBLU.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard, Illuminated Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Aldatu funtzioa On-On Series LA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 22.00mm Dia Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 55°C Muntaketa mota Panel Mount, Front
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa 100,000 Cycles
Iluntze tentsioa (nominala) 12 VDC Iluntze mota, kolorea LED, Red
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 50,000 Cycles
Deskribapen zehatza Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Uneko balorazioa 8A (AC), 6A (DC)