L16PLS10JGRNGRN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L16PLS10JGRNGRN
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena PILOT LIGHT SQUARE GRN 12VDC
Fitxak: 1.L16PLS10JGRNGRN.pdf2.L16PLS10JGRNGRN.pdf
  • Mezua
L16PLS10JGRNGRNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L16PLS10JGRNGRN fabrikatzailea E-Switch
deskribapena PILOT LIGHT SQUARE GRN 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7431 pcs Datuen fitxa 1.L16PLS10JGRNGRN.pdf2.L16PLS10JGRNGRN.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia - Mota LED
Amaiera estiloa - Series L16
balorazio DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.63" (16.00mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna -
Lens Style / Tamaina Square with Flat Top, 18.00mm Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Green 12V Square with Flat Top, 18.00mm Oraingo -