KO117A125
E-SwitchE-Switch
KO117A125 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KO117A125
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH KEY 2POS SPST 4A 125V 4PC
Fitxak: 1.KO117A125.pdf2.KO117A125.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
KO117A125ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KO117A125 fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH KEY 2POS SPST 4A 125V 4PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16675 pcs Datuen fitxa 1.KO117A125.pdf2.KO117A125.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Solder Lug
Aldatu funtzioa Off-On Series KO
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 19.00mm Dia Beste izenak K0117A