KC54A10.001NPS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KC54A10.001NPS
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V
Fitxak: 1.KC54A10.001NPS.pdf2.KC54A10.001NPS.pdf
  • Mezua
KC54A10.001NPSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KC54A10.001NPS fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22128 pcs Datuen fitxa 1.KC54A10.001NPS.pdf2.KC54A10.001NPS.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa PC Pin
Series KC Panela ebakitzeko neurriak Circular - 9.80mm Dia
Indar operatiboa 8.770gfm Posizio kopurua 2
Poloniako kopuruan 1 Mahai kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indizea geratzen da Fixed
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 2 Position SPDT 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Panel atzean sakonera 14.20mm Uneko balorazioa 350mA (AC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Silver Bizkarreko zirkuitua SPDT
Bota angelua 90° Ekintza mota Flatted (6.35mm Dia)
Aktiboaren luzera 10.00mm