KC26A38.001NPF
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KC26A38.001NPF
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Fitxak: 1.KC26A38.001NPF.pdf2.KC26A38.001NPF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
KC26A38.001NPFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KC26A38.001NPF fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10506 pcs Datuen fitxa 1.KC26A38.001NPF.pdf2.KC26A38.001NPF.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa PC Pin
Series KC Panela ebakitzeko neurriak Circular - 9.80mm Dia
Indar operatiboa 8.770gfm Posizio kopurua 6
Poloniako kopuruan 2 Mahai kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indizea geratzen da Fixed
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 6 Position DP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Panel atzean sakonera 14.20mm Uneko balorazioa 350mA (AC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Gold Bizkarreko zirkuitua DP6T
Bota angelua 30° Ekintza mota Flatted (6.35mm Dia)
Aktiboaren luzera 38.00mm