KC19A30.001NPS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KC19A30.001NPS
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 9POS 350MA 125V
Fitxak: 1.KC19A30.001NPS.pdf2.KC19A30.001NPS.pdf
  • Mezua
KC19A30.001NPSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KC19A30.001NPS fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROTARY 9POS 350MA 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18854 pcs Datuen fitxa 1.KC19A30.001NPS.pdf2.KC19A30.001NPS.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa PC Pin
Series KC Panela ebakitzeko neurriak Circular - 9.80mm Dia
Indar operatiboa 8.770gfm Posizio kopurua 9
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 9 Position SP9T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Panel atzean sakonera 14.20mm Uneko balorazioa 350mA (AC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Silver Bizkarreko zirkuitua SP9T
Bota angelua 30° Ekintza mota Flatted (6.35mm Dia)
Aktiboaren luzera 30.00mm