KAE10TGGR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KAE10TGGR
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Fitxak: 1.KAE10TGGR.pdf2.KAE10TGGR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
KAE10TGGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KAE10TGGR fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 78560 pcs Datuen fitxa 1.KAE10TGGR.pdf2.KAE10TGGR.pdf
Garbi daitekeen Yes Tentsioaren balorazioa 24VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Series KAE
Pitch 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa 2,000 Cycles Luzera 1.041" (26.44mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian 0.148" (3.75mm)
Ezaugarriak Tape Seal Bizitza elektrikoa 2,000 Cycles
Deskribapen zehatza Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Uneko balorazioa 25mA