800AWSP8M61QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 800AWSP8M61QE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Fitxak: 1.800AWSP8M61QE.pdf2.800AWSP8M61QE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
800AWSP8M61QEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 800AWSP8M61QE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27015 pcs Datuen fitxa 1.800AWSP8M61QE.pdf2.800AWSP8M61QE.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 120V Mota Standard
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Mom
Series 800A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Uneko balorazioa 1A (AC) Kolorea - Eragilea / Cap Black