400AWMSP1R1VS2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 400AWMSP1R1VS2QE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V
Fitxak: 1.400AWMSP1R1VS2QE.pdf2.400AWMSP1R1VS2QE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
400AWMSP1R1VS2QEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 400AWMSP1R1VS2QE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33416 pcs Datuen fitxa 1.400AWMSP1R1VS2QE.pdf2.400AWMSP1R1VS2QE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 400A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole
Uneko balorazioa 3A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap Black