300AWSP4R16WHTM1QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 300AWSP4R16WHTM1QE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Fitxak: 1.300AWSP4R16WHTM1QE.pdf2.300AWSP4R16WHTM1QE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
300AWSP4R16WHTM1QEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 300AWSP4R16WHTM1QE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28658 pcs Datuen fitxa 1.300AWSP4R16WHTM1QE.pdf2.300AWSP4R16WHTM1QE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa Solder Lug Aldatu funtzioa Mom-Off-Mom
Series 300A Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange
Uneko balorazioa 5A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap White