200UDP1T1A1M7RE
E-SwitchE-Switch
200UDP1T1A1M7RE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200UDP1T1A1M7RE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200UDP1T1A1M7RE.pdf2.200UDP1T1A1M7RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
200UDP1T1A1M7REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200UDP1T1A1M7RE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19320 pcs Datuen fitxa 1.200UDP1T1A1M7RE.pdf2.200UDP1T1A1M7RE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 200U Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Beste izenak EG4910
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole, Right Angle, Vertical
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 40,000 Cycles
Zirkuitua DPDT Bushing Thread Unthreaded
Ekintza mota Standard Round Ekintza materiala -
Aktiboaren luzera 3.80mm