200MSP3T2B1M6REH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP3T2B1M6REH
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP3T2B1M6REH.pdf2.200MSP3T2B1M6REH.pdf
  • Mezua
200MSP3T2B1M6REHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP3T2B1M6REH fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22926 pcs Datuen fitxa 1.200MSP3T2B1M6REH.pdf2.200MSP3T2B1M6REH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-Off-On
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread 10-48 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 5.33mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
200MSP3T2B1M6RE
200MSP3T2B1M6RE
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V