200MSP1T3B5M6REH
E-SwitchE-Switch
200MSP1T3B5M6REH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MSP1T3B5M6REH
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MSP1T3B5M6REH.pdf2.200MSP1T3B5M6REH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
252 pcs
  • Mezua
200MSP1T3B5M6REHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MSP1T3B5M6REH fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27841 pcs Datuen fitxa 1.200MSP1T3B5M6REH.pdf2.200MSP1T3B5M6REH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles Deskribapen zehatza Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread 1/4-40 Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 5.08mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
200MSP1T3B5M6RE
200MSP1T3B5M6RE
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V