200MDP1T1B1VS2REH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 200MDP1T1B1VS2REH
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Fitxak: 1.200MDP1T1B1VS2REH.pdf2.200MDP1T1B1VS2REH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
200MDP1T1B1VS2REHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 200MDP1T1B1VS2REH fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29551 pcs Datuen fitxa 1.200MDP1T1B1VS2REH.pdf2.200MDP1T1B1VS2REH.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 20V Tentsioaren balorazioa - AC 20V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 200 Panela ebakitzeko neurriak Circular - 4.95mm Dia
Packaging Bulk Beste izenak 200MDP1T1B1VS2RE
200MDP1T1B1VS2RE-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Argiztapen Non-Illuminated
Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals Bizitza elektrikoa 30,000 Cycles
Deskribapen zehatza Toggle Switch DPDT Panel Mount Uneko balorazioa 0.4VA (AC/DC)
Zirkuitua DPDT Bushing Thread 10-48
Ekintza mota Standard Round Ekintza materiala Brass, Chrome Plated
Aktiboaren luzera 9.40mm