100AWSP1T1B4M7QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100AWSP1T1B4M7QE
Fabrikatzaileak / Marka: E-Switch
Produktuaren Deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Fitxak: 100AWSP1T1B4M7QE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
100AWSP1T1B4M7QEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100AWSP1T1B4M7QE fabrikatzailea E-Switch
deskribapena SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26481 pcs Datuen fitxa 100AWSP1T1B4M7QE.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 120V
Amaiera estiloa PC Pin Aldatu funtzioa On-On
Series 100A Panela ebakitzeko neurriak -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Iluntze tentsioa (nominala) - Iluntze mota, kolorea -
Argiztapen Non-Illuminated Ezaugarriak Epoxy Sealed Terminals
Uneko balorazioa 5A (AC/DC) Zirkuitua SPDT
Bushing Thread Unthreaded Ekintza mota Standard Round
Ekintza materiala Brass, Chrome Plated Aktiboaren luzera 12.70mm