ANTC782M4IB-REEL
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
Dynastream Innovations Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANTC782M4IB-REEL
Fabrikatzaileak / Marka: Dynastream Innovations Inc.
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT
Fitxak: ANTC782M4IB-REEL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
ANTC782M4IB-REELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANTC782M4IB-REEL fabrikatzailea Dynastream Innovations Inc.
deskribapena RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6613 pcs Datuen fitxa ANTC782M4IB-REEL.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea CYWUSB693X
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -86dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa - Energia - Irteera 4dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 17-SMD Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Modulazio GFSK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 2.4GHz Datu-tasa 20kbps
Uneko - igortzea 25.9mA ~ 34.3mA Oraina - Harrera 23.7mA
Antena mota Integrated, Trace
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ANTDOM-05-01-WPM
ANTDOM-05-01-WPM
fabrikatzaileak: Inventek Systems
deskribapena: RF ANT 1.575GHZ DOME CABLE MAG