INT024BTFT
DisplaytechDisplaytech
INT024BTFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: INT024BTFT
Fabrikatzaileak / Marka: Displaytech
Produktuaren Deskribapena LCD DISP TFT 2.4" 240X320
Fitxak: 1.INT024BTFT.pdf2.INT024BTFT.pdf3.INT024BTFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
INT024BTFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia INT024BTFT fabrikatzailea Displaytech
deskribapena LCD DISP TFT 2.4" 240X320 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2294 pcs Datuen fitxa 1.INT024BTFT.pdf2.INT024BTFT.pdf3.INT024BTFT.pdf
Ikuspegi eremua 36.72mm W x 48.96mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 1756-1025
Interface Parallel Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 240 x 320
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 2.4" (60.96mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Atzeko argia LED
Atzeko planoaren kolorea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
INT043BTFT
INT043BTFT
fabrikatzaileak: Displaytech
deskribapena: LCD DISP TFT 4.3" 480X272
Stockean: 1388 pcs
Deskarga: INT043BTFT.pdf
RFQ
INT035TFT
INT035TFT
fabrikatzaileak: Displaytech
deskribapena: LCD DISP TFT 3.5" 320X240
Stockean: 1639 pcs
Deskarga: INT035TFT.pdf
RFQ
INT024BTFT-TS
INT024BTFT-TS
deskribapena: LCD DISP TFT 2.4" 240X320