ZXT10N50DE6TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT10N50DE6TC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXT10N50DE6TC
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN 50V 3A SOT23-6
Fitxak: ZXT10N50DE6TC.pdf
  • Mezua
ZXT10N50DE6TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXT10N50DE6TC fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS NPN 50V 3A SOT23-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6594 pcs Datuen fitxa ZXT10N50DE6TC.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 100mA, 3A
Transistore mota NPN Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6
Series - Energia - Max 1.1W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa 165MHz Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 3A 165MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 2A, 2V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 3A Oinarriaren zati kopurua ZXT10N50D