ZXM64P035GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXM64P035GTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXM64P035GTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223
Fitxak: ZXM64P035GTA.pdf
  • Mezua
ZXM64P035GTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXM64P035GTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6510 pcs Datuen fitxa ZXM64P035GTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 2.4A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Beste izenak ZXM64P035GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 825pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 35V
Deskribapen zehatza P-Channel 35V 3.8A (Ta), 5.3A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 3.8A (Ta), 5.3A (Tc)