ZXCL5213V26H5TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXCL5213V26H5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZXCL5213V26H5TA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 150MA SC70-5
Fitxak: ZXCL5213V26H5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ZXCL5213V26H5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZXCL5213V26H5TA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 150MA SC70-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 376531 pcs Datuen fitxa ZXCL5213V26H5TA.pdf
Tentsio askea (Max) 0.31V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ZXCL5213V26H5TA-ND
ZXCL5213V26H5TADITR
ZXCL5213V26H5TR
ZXCL5213V26H5TR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SC-70-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 120µA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 50µA Uneko - Irteera 150mA