ZRA245F03TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRA245F03TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZRA245F03TA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.45V SOT23
Fitxak: ZRA245F03TA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ZRA245F03TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZRA245F03TA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC VREF SHUNT 2.45V SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5828 pcs Datuen fitxa ZRA245F03TA.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.45V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±3% Tenperatura koefizientea 50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Irteerako mota Fixed
Beste izenak ZRA245F03TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 65µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±3% 120mA SOT-23
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 120mA
Uneko - katodoa 2mA Oinarriaren zati kopurua ZRA245