ZLLS500QTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLLS500QTA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZLLS500QTA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 700MA SOT23
Fitxak: ZLLS500QTA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ZLLS500QTAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZLLS500QTA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 700MA SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117663 pcs Datuen fitxa ZLLS500QTA.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 530mV @ 500mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Alderantzizko berreskuratzea (trr) 3ns
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak ZLLS500QTADICT Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 700mA Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 700mA Capacitance @ Vr, F 16pF @ 30V, 1MHz