WT3251I0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
WT3251I0026.000000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WT3251I0026.000000
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD
Fitxak: WT3251I0026.000000.pdf
  • Mezua
WT3251I0026.000000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WT3251I0026.000000 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4548 pcs Datuen fitxa WT3251I0026.000000.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota TCXO
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SaRonix-eCera™ WT
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera Clipped Sine Wave
Beste izenak WT3251I0026.000000TR
WT3251I0026000000
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±2ppm
Frequency 26MHz Deskribapen zehatza 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 1.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -