ULN2003AS16-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULN2003AS16-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO
Fitxak: ULN2003AS16-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ULN2003AS16-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULN2003AS16-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 468110 pcs Datuen fitxa ULN2003AS16-13.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA
Transistore mota 7 NPN Darlington Hornitzaileen gailuen paketea 16-SO
Series - Energia - Max -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak ULN2003AS16-13-ND
ULN2003AS16-13DITR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TA)
Maiztasuna - Trantsizioa - Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-SO
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce - Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 50µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 500mA