UJWIFI026
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UJWIFI026 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UJWIFI026
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Fitxak: UJWIFI026.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
UJWIFI026ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UJWIFI026 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112486 pcs Datuen fitxa UJWIFI026.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SaRonix-eCera™ ASSP XO™