UABF1510-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UABF1510-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UABF1510-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena BRIDGE RECTIFIER ABF/SOPA-4 TYPE
Fitxak: UABF1510-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UABF1510-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UABF1510-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena BRIDGE RECTIFIER ABF/SOPA-4 TYPE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 232644 pcs Datuen fitxa UABF1510-13.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1kV Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 1.5A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea 4-SOPA
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, Gull Wing Beste izenak UABF1510-13DICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Single Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount 4-SOPA
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1000V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1.5A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GBJ2010TB
GBJ2010TB
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 20A GBJ
Stockean: 72850 pcs
Deskarga: GBJ2010TB.pdf
RFQ
GBPC3504/1
GBPC3504/1
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: RECTIFIER BRIDGE 35A 400V GBPC
Stockean: 4160 pcs
Deskarga:
RFQ
MB6FTR
MB6FTR
deskribapena: BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBF