SMCJ90A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ90A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ90A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 146V SMC
Fitxak: SMCJ90A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMCJ90A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ90A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 90V 146V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5233 pcs Datuen fitxa SMCJ90A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 146V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua SMCJ90
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ90A R7G
SMCJ90A R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Stockean: 399399 pcs
Deskarga: SMCJ90A R7G.pdf
RFQ
SMCJ90A-HRA
SMCJ90A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 8413 pcs
Deskarga: SMCJ90A-HRA.pdf
RFQ
SMCJ90A M6G
SMCJ90A M6G
Deskarga: SMCJ90A M6G.pdf
SMCJ90A-E3/9AT
SMCJ90A-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: SMCJ90A-E3/9AT.pdf
SMCJ90A-HRAT7
SMCJ90A-HRAT7
Deskarga: SMCJ90A-HRAT7.pdf
SMCJ90A-13-F
SMCJ90A-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 90VWM 146VC SMC
Deskarga: SMCJ90A-13-F.pdf
SMCJ90A V6G
SMCJ90A V6G
Deskarga: SMCJ90A V6G.pdf
SMCJ90A-E3/57T
SMCJ90A-E3/57T
Deskarga: SMCJ90A-E3/57T.pdf
SMCJ90A-HR
SMCJ90A-HR
Deskarga: SMCJ90A-HR.pdf
SMCJ90A V7G
SMCJ90A V7G
Deskarga: SMCJ90A V7G.pdf
SMCJ90A
SMCJ90A
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V SMC