SMCJ45CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ45CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ45CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMC
Fitxak: SMCJ45CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMCJ45CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ45CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 45V 72.7V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4419 pcs Datuen fitxa SMCJ45CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 45V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 72.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 50V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)