SMCJ40CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ40CA-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ40CA-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMC
Fitxak: SMCJ40CA-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMCJ40CA-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ40CA-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3359 pcs Datuen fitxa SMCJ40CA-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)