SMCJ36A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ36A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ36A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Fitxak: SMCJ36A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ36A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ36A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 388635 pcs Datuen fitxa SMCJ36A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak SMCJ36A-FDITR
SMCJ36A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMCJ36 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ36A-E3/9AT
SMCJ36A-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Stockean: 423816 pcs
Deskarga: SMCJ36A-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ36A-HR
SMCJ36A-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Stockean: 6697 pcs
Deskarga: SMCJ36A-HR.pdf
RFQ
SMCJ36A R7G
SMCJ36A R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMCJ36A R7G.pdf
SMCJ36A-HRA
SMCJ36A-HRA
Deskarga: SMCJ36A-HRA.pdf
SMCJ36A V7G
SMCJ36A V7G
Deskarga: SMCJ36A V7G.pdf
SMCJ36A-HRAT7
SMCJ36A-HRAT7
Deskarga: SMCJ36A-HRAT7.pdf
SMCJ36A-M3/57T
SMCJ36A-M3/57T
Deskarga: SMCJ36A-M3/57T.pdf
SMCJ36A-13
SMCJ36A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Deskarga: SMCJ36A-13.pdf
SMCJ36A
SMCJ36A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ36A.pdf
SMCJ36A-E3/57T
SMCJ36A-E3/57T
Deskarga: SMCJ36A-E3/57T.pdf
SMCJ36A V6G
SMCJ36A V6G
Deskarga: SMCJ36A V6G.pdf
SMCJ36A M6G
SMCJ36A M6G