SMCJ33A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ33A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ33A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V SMC
Fitxak: SMCJ33A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ33A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ33A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 416472 pcs Datuen fitxa SMCJ33A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)