SMCJ20A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ20A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ20A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SMC
Fitxak: SMCJ20A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMCJ20A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ20A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3150 pcs Datuen fitxa SMCJ20A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)