SMCJ14A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ14A-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ14A-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SMC
Fitxak: SMCJ14A-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMCJ14A-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ14A-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5331 pcs Datuen fitxa SMCJ14A-13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.7A
Edukiera @ maiztasuna - Oinarriaren zati kopurua SMCJ14
Produktu erlazionatuak
SMCJ14A-HR
SMCJ14A-HR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Stockean: 6922 pcs
Deskarga: SMCJ14A-HR.pdf
RFQ
SMCJ14A M6G
SMCJ14A M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Stockean: 483739 pcs
Deskarga: SMCJ14A M6G.pdf
RFQ
SMCJ14A V7G
SMCJ14A V7G
Deskarga: SMCJ14A V7G.pdf
SMCJ14A
SMCJ14A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V SMC
Deskarga: SMCJ14A.pdf
SMCJ14A R7G
SMCJ14A R7G